Kvalitné a dostupné upratovacie služby

Upratovanie kancelárií a obchodných priestorov je možné riešiť dvomi hlavnými spôsobmi. Je možné to robiť vo vlastnej réžii. Toto môže niekomu vyhovovať a niekomu menej. Väčšinou túto možnosť volia menšie obchodné alebo administratívne prevádzky. Tie väčšie priestory sú často krát už upratované profesionálnymi firmami.

Kvalitné a dostupné upratovacie služby
(zdroj: unsplash.com)

Upratovanie kancelárií je možné dohodnúť úplne individuálne. Je možné upratovanie každý deň, dva krát do týždňa alebo podľa iných požiadaviek. Kvalitné upratovacie firmy sa prispôsobia požiadavkám zákazníka. Upratujú sa všetky možné mysliteľné podnikateľské priestory ako sú obchody, kancelárie, výstavné plochy ale aj špeciálne služby ako sú predajne automobilov, autoservisy alebo pneuservis v Bratislave a ďalších mestách. Dnes sa tiež používajú ekologické prostriedky ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.

Podobne je to aj pri upratovaní spoločných priestorov v bytových domoch alebo panelákoch. Väčšina bytoviek dnes už má takúto službu objednanú. Ceny sú prijateľné a kvalita profesionálneho servisu je úplne niekde inde ako keď si upratujú samotní obyvatelia bytovky. Samozrejme tiež to výrazne šetrí čas ktorý v dnešnej dobe vieme využiť oveľa príjemnejšie. Samotné ceny sa odvíjajú od počtu bytov v bytovke alebo vo vchode a tiež od frekvencie upratovania. Orientačne sa dá počítať pri upratovaní 1 krát týždenne s cenou okolo 3 Euro za byt za jeden mesiac. Presné ponuky sú ale dohodnuté individuálne.

Individuálne upratovanie je možné dohodnúť aj jednorazovo. Toto sa používa napríklad po stavebných prácach alebo rekonštrukciách bytov. Prípadne tiež po airless maľovaní bytu alebo domu. Viac informácií na internete.

Komerčný článok