Ubytovanie v Tatrách

Ubytovanie v Tatrách
(zdroj: unsplash.com)

Vysoké Tatry ponúkajú rôzne druhy ubytovania pre všetkých záujemcov. Od luxusných a drahých hotelov, cez prijateľnejšie ceny v penziónoch až po jednoduché ubytovanie na priváte alebo v rôznych chatách. Najviac ľudí asi predsa len využíva ponuky hotelov. Aj tu je ale veľký výber a rôzne zameranie. Niektoré sa špecializujú na kongresovú turistiku, iné sú pre rodiny prípadne ako detské hotely ktoré majú aj svoje ďalšie vybavenie a ponúkané aktivity prispôsobené najmenším. Takúto ponuku má aj hotel Slovan. Tematický balíček Leto vo Vysokých Tatrách je obľúbený medzi návštevníkmi už dlhšie obdobie. Okrem ubytovanie obsahuje animačný program, premietanie rozprávok ako aj vstup do Tuli kútika. Pre ďalšie informácie a dostupné akcie je dobré navštíviť ich web.

Zaujímavou alternatívou k tradičnému ubytovaniu vo forme hotela je napríklad aj prenájom celej vily vo Vysokých Tatrách. V Tatranskej Lomnici je možné prenajať si luxusnú vilu Domovinu. Táto je vhodná pre maximálne 6 osôb. Ponúka ubytovanie v nadštandardnom interiéri v troch komfortných spálňach na poschodí. Spálne majú balkón s výhľadom na Lomnický Štít. K dispozícii je aj plne vybavená kuchyňa, letná terasa a súkromné parkovisko. Ak ste partia viacerých ľudí, toto môže byť ideálne ubytovanie pre Vás.

Ešte ďalší typ ubytovania je ubytovanie v apartmánoch. Takýmito luxusnými apartmánmi vo Vysokých Tatrách sú aj apartmány Kollár. Veľmi kvalitne zariadený apartmán s výhľadom na tatranské štíty, konkrétne na Slavkovský štít. Apartmán sa skladá s obývacej časti kde nájdeme pohodlný gauč a 50“ televízor. Ďalej je tu kuchynská časť kde nájdeme plne vybavenú kuchyňu. Spálňa je vybavená manželskou posteľou a okno smeruje na Tatry. Zaujímavosťou a veľmi obľúbenou časťou vybavenia je privátna infra sauna ktorá ponúka miesto pre dve osoby a celopresklený výhľad na Vysoké Tatry.

Komerčný článok