Búranie mýtov o umelých mihalniciach a čo také 3d mihalnice?

Nalepovacie mihalnice vôbec nepoškodia vaše vlastné. Toho sa báť nemusíte. Na trhu existuje mnoho druhov, od jemnejších cez výraznejšie, až po extravagantné. Výber je len na vás. Niektoré baby nosia nalepovacie mihalnice na dennej báze.

Búranie mýtov o umelých mihalniciach a čo také 3d mihalnice?
Búranie mýtov o umelých mihalniciach a čo také 3d mihalnice? (zdroj: unsplash.com)

Na aplikáciu umelých rias sa používa špeciálne lepidlo určené práve na to. Ideálnym pomocníkom pri lepení je pinzeta, do ktorej mihalnice zachytíte a následne priložíte na oko, tesne na vaše vlastné riasy. Dôležité je, aby ste si pred nalepením mihalnice odmerali a prispôsobili dĺžku vášmu oku.

Sú 3D mihalnice dobrý nápad?
V prípade, že máte svoje mihalnice, do 3D vám neodporúčame ísť. Vaše vlastné mihalnice neskutočne poškodia a proces regenerácie trvá dosť dlho. Ďalšou nevýhodou je, že časom vypadávajú a ak sa o ne nestaráte a nechodíte na pravidelné dopĺňanie, vyzerá to dosť zle.

3D mihalnice pôsobia všeobecne veľmi prehnane, hlavne vtedy, keď si ich dáte príliš dlhé a husté. Veľa dievčat ide do toho s tým, že nemá svoje mihalnice a už keď sa rozhodnú pre umelé chcú čo najviditeľnejšie. Baby, uvedomte si ale, že často pôsobia prehnané riasy až komicky. Proti gustu, žiaden dišputát, ale čo je veľa to je moc.