Reč tela žien a 3 signály, že partnerka už loví v inom revíri

Že vraj sú ženy šikovnejšie a vedia lepšie maskovať neveru ako chlapi. Vôbec to tak nie je. Pravdou je, že to iba muži nevedia správne čítať náznaky ženského tela, ktoré naznačia, že nepatria medzi tie najvernejšie. V prípade, že budete k ženám viac všímaví, budete im nielen lepšie rozumieť, ale tiež rýchlo zistíte, či je stále len vaša.

Reč tela žien a 3 signály, že partnerka už loví v inom revíri
Reč tela žien a 3 signály, že partnerka už loví v inom revíri (zdroj: unsplash.com)

1. Nohy od vás

Najlepším meradlom hĺbky vzťahu sú ženské nohy. Ak sú nahé a roztiahnuté, je to najkrajší pohľad a skvelý vzťah. To vám ale hovoriť asi netreba. V prípade, že si všímate, že roznožky vymenila za rozhovory, pri ktorých jej špičky smerujú od vás, máte problém. Psychológovia tvrdia, že ak ženy pri rozhovore s vami odvracajú nohy smerom od vás, je to podvedomá reakcia tela, že o vás strácajú záujem.

2. Predstieraný úsmev

Ak je žena podľa psychológov šťastná, nepotrebuje šťastie predstierať. A v prípade, že nie je šťastná s vami, tak je viac ako pravdepodobné, že je šťastná s niekým iným. Alebo nepotrvá dlho a šťastie s niekým iným sa rozhodne vyhľadať. Zajačie úmysly prezradia hrané úsmevy, škrobené prejavy radosti a áno, patria sem aj fingované orgazmy.

3. Vzdychy

Ak žena vzdychá v posteli, tak je to skvelé, rajcovné, naznačujúce, že vzťah je skutočne dobrý. Ale pozor, ak vzdychá počas rozhovorov. Tým naznačuje nespokojnosť, vnútorné znepokojenie a nesúhlas. Ak žena vzdychá pri sexe, je to asi to najkrajšie, čo od nej môžete počuť. Potvrdzuje, že je vaša. No ale v prípade, že vzdychá pri rozhovore, je to obvykle znak, že už od vás odchádza.